Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chorzele. Pracownik poparzył się kwasem azotowym


11 grudnia w Chorzelach, na terenie zakładu produkcyjnego Mleczarni Mazowsze doszło do poważnego wypadku. Podczas rozbiórki starych urządzeń, pracownik firmy zewnętrznej doznał oparzeń chemicznych  twarzy i rąk I stopnia.

– Mężczyzna przesuwając urządzenia do produkcji sera, z maszyny stojącej obok, przez nieuwagę  zerwał plastikowy przewód w którym znajdował się kwas azotowy. W efekcie nastąpił wyciek niewielkiej jego ilości powodując poparzenia skóry mężczyzny. Urządzenie oraz wyciek zostało właściwie zabezpieczone przez pracowników spółdzielni i nie zagraża innym pracownikom. Poszkodowanego przewieziono karetką do szpitala w Przasnyszu. Ustalono, że był trzeźwy – podaje nadkom.Ewa Nowak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500