Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiśniewo. Wszyscy zostali zaproszeni na uroczyste ubieranie choinki


W dniu 8. grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniewie po raz pierwszy obchodziliśmy Gminne Mikołajki. Na imprezę przybyło trzydzieści czworo dzieci. Pewnie byłoby ich znacznie więcej, gdyby nie to, że dzieci z klas 0-III ze Szkoły Podstawowej w Wiśniewie pojechały na wycieczkę. Zostało wysłanych 30 zaproszeń do naszych Czytelników, ale impreza miała charakter ogólnodostępny. Wszyscy zostali zaproszeni na uroczyste ubieranie choinki.


Na ścianie zawisły dwie papierowe choinki a na stolikach były przygotowane bombki, które dzieci miały udekorować i „zawiesić” na choince.

W trakcie imprezy pojawił się „Gość Specjalny” , czyli sam Mikołaj! Radość dzieci była zaskakująca!

Mikołaj przeczytał Dzieciom historię o Bożym Narodzeniu a później każdy otrzymał od niego drobny słodki upominek, było wspólne kolędowanie, wspólny taniec w kółeczku, a nawet wspólne śpiewanie znanych świątecznych piosenek.

Każdy, kto chciał ma wspólne zdjęcie z Mikołajem!

Najmłodsi uczestnicy naszej imprezy spędzali czas pod opieką swoich Mam w naszym świeżo utworzonym kąciku dla dzieci. Imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanych i po sugestiach obecnych na niej Mam będziemy musiały pomyśleć o wpisaniu jej na stałe w nasz kalendarz.

źródło i fot. GBP w Wiśniewie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x