Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pomysłów na malowanie szklanej kuli było wiele


Uczniowie klasy III d z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odwiedzili Wioskę Garncarską w Kamionce.Główną atrakcją wycieczki był udział w warsztatach ozdabiania bombek choinkowych. Każde dziecko otrzymało bombkę – w ruch poszły farby, pędzle i kolorowy brokat.


ksp Mława
Reklama

Pomysłów na pomalowanie szklanej kuli było wiele-śnieżynki, renifery, bałwany, paski i serduszka. Za każdym pociągnięciem pędzla powstawał nowy wzór.Najważniejsze , że nikomu nie rozbiło się to rękodzieło, bo bombki były szklane i delikatne. Zapakowaliśmy nasze dzieła do kartonowych pudełek – to będą najpiękniejsze ozdoby na naszych choinkach! Ale to nie koniec atrakcji ! W kinie, które urządzono w zaadaptowanym budynku starej stodoły , obejrzeliśmy piękny , animowany film dla dzieci pod tytułem Elf. Po powrocie do domu nasze uśmiechnięte twarze połyskiwały od brokatowego pyłu.To była bardzo udana wycieczka!

Źródło i fot. ZPO nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x