Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na ulicy Zuzanny Morawskiej rowerzysta zderzył się z volkswagenem


Policjanci przypominają także o ostrożności na drodze rowerzystom i pieszym. We wtorek, 12 grudnia br., o godz. 10:30, na ul. Zuzanny Morawskiej w Mławie doszło do wypadku z udziałem 74-letniego rowerzysty, mieszkańca Mławy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, senior zjechał do środka jezdni i uderzył w wyprzedzające go auto marki VW Golf. Golfem kierowała 38- letnia kobieta. Rowerzysta z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – podaje st. asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Zobacz także…

Dalnia. Kompletnie pijany zjechał z drogi i uderzył w skarpę

Pędzili przez Doziny ponad 100 km/h. Stracili prawo jazdy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500