Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga na silny porywisty wiatr


Uwaga na silne podmuchy wiatru. Na stacji synoptycznej w Mławie zanotowano dziś (12 grudnia) poryw wiatru o prędkości 80 km/h, średni wiatr natomiast osiąga prędkość 35 km/h.

Zapowiada się wietrzna noc – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Na pozostałym obszarze subregionu północnego województwa mazowieckiego występują porywy wiatru do 65 km/h, a średni wiatr wieje z prędkością od 25 km/h do 35 km/h.

W kolejnych godzinach możemy spodziewać się dość silnego i porywistego wiatru południowo-zachodniego. Prognozowana jest średnia prędkość wiatru od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 70 km/h.

Wietrznie zapowiada się również nadchodzący czwartek, nasze województwo narażone będzie na silny wiatr średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 65 km/h, z południowego zachodu.

źródło: IMiGW

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x