Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie osobówki i autobusu w Szydłowie


Dziś około godziny 13:30 w Szydłowie na drodze wojewódzkiej nr 544 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki VW Golf z autobusem. Osoba kierująca osobowym autem z obrażeniami została przewieziona do mławskiego szpitala. Innych osób poszkodowanych nie było. Na miejscu są służby ratownicze, straż pożarna i patrol policji. Chwilowo droga jest nieprzejezdna. Ponieważ oba pojazdy znajdują się na jednym pasie jezdni, ruch odbywać się będzie wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
MARTA
Gość
MARTA

Nie znasz sprawy to nie pisz….najpierw sprawdz w jakich okolicznościach doszlo do tego wypadku i zabieraj glos na forum!!!

ddd
Gość
ddd

Pewnie szybciej się już nie dało? Wyprzedanie pod górkę i nadmierna prędkość to chleb powszedni tego miejsca.