Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

13 grudnia zebrania mieszkańców Osiedla Nr 15 Młodych


Zarząd osiedla zaprasza   na zebranie ogólne mieszkańców Osiedla Nr 15 Młodych.

W środę, 13 grudnia , o godz., 17.30 w Szkole Podstawowej Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego przy u. Pogorzelskiego 4 odbędzie się zebranie ogólne mieszkańców osiedla Nr 15 Młodych. W Jego skład wchodzą ulice: Osiedle Młodych i Wysoka. Na zebraniu obecny będzie burmistrz Miasta Mława – Zaproszenia otrzymali również dzielnicowy i prezesi spółdzielni mieszankowych, których zasoby komunalne wchodzą w skład naszego osiedla – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15.

PROGRAM ZEBRANIA:

1. Otwarcie Zebrania
2. Przyjecie porządku obrad
3. Powołanie Protokolanta
4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu za okres od stycznia do grudnia 2017 r.
5. Wystąpienie zaproszonych gości
6. Wolne wnioski i zapytania
7. Zamknięcie obrad

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500