Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oskar Karwiński ze SP 3 – stypendystą lokalnego talentu


dav


Oskar Karwiński ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie znalazł się w gronie laureatów programu stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”.

Program stypendialny o charakterze konkursowym organizował i finansował Cedrob S.A. Konkurs miał charakter ogólnodostępny, a jego uczestnikiem mógł być każdy uczeń klasy drugiej oraz trzeciej roku szkolnego 2017/2018 uczęszczający do gimnazjum z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego i polegał na wyłonieniu wyjątkowo utalentowanej młodzieży w wieku gimnazjalnym, w kategoriach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, nauki przyrodnicze, kultura, sport, po jednej osobie w każdej dziedzinie, dla których organizator ufundował stypendium.

źródło: SP nr 3

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x