Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Andrzejkowe porozumienie międzypokoleniowe w SP nr 2


Korzystając z okazji jaką są Andrzejki, klasa 3a z Gimnazjum, postanowiła umilić pobyt w szkole naszym pierwszakom. Starsi uczniowie przygotowali kilka ciekawych andrzejkowych atrakcji.

Starsze koleżanki przygotowały wróżby, zabawy przy muzyce, a nawet tańce. Natomiast starsi koledzy przynieśli „narzędzia” i zajęli się oprawą muzyczną. Oczywiście, jak to na każdej szanującej się zabawie, był także poczęstunek. Stoły w „pierwszakowej ” pracowni aż uginały się od ciast, ciasteczek i cukierków

Gimnazjaliści zorganizowali ten wieczór, aby pokazać młodszym koleżankom i kolegom, że można osiągnąć porozumienie i zintegrować się, mimo różnych zainteresowań, a przede wszystkim, mimo dużej różnicy wieku.

Wszyscy, zarówno ci mali, jak i ci trochę więksi, bardzo dobrze się bawili. Śmiechu, zabawy, tańca i śpiewu było co niemiara. Nikt się nie nudził i wszyscy wywróżyli sobie spokojną, ale fantastyczną przyszłość.

Źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500