Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W najbliższy wtorek Para Prezydencka odwiedzi Ciechanów


fot.: prezydent.pl

Kancelaria Prezydenta zapowiada, że w najbliższy wtorek 12 grudnia Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odwiedzą Ciechanów i wezmą udział w 21. Świątecznej Zbiórce Żywności prowadzonej przez Bank Żywności w Ciechanowie.

Wizyta Prezydenckiej Pary zaplanowana jest w siedzibie ciechanowskiego Banku Żywności przy ul. Śmiecińskiej 9 na godzinę 14:00. Według zapowiedzi Prezydent Andrzej Duda będzie chciał zwrócić się do obecnych z krótkim wystąpieniem.

Prezydencka Para z Ciechanowa uda się do Makowa Mazowieckiego, gdzie w Hali Sportowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, ma zaplanowane na godzinę 17:00 spotkanie z mieszkańcami.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Annopol
Gość
Annopol

W Starym Janinie pow przasnyski Pis nie rządzi tylko ukryty margines społeczny a droga wygląda jak w średniowieczu a władza lokalna to ukrywa ciągle zmieniając terminy remontu

mławianin
Gość
mławianin

No tak w ogóle się nie dziwię że dostaję same minusy, to normalne u wyznawców tej jedynie słusznej partii PIS, żeby co nieco zmienić Wasze nastawienie, zacytuję znaną Prof. która była zwolenniczką Pis a dziś o tym Waszym Prezydencie pisze tak cyt.” Andrzej Duda jest dla mnie kompromitacją, i wielką pomyłką na stanowisku prezydenta. Człowiek który używa wielkich słów, a pózniej łamnie Konstytucje. TO NIEPOWAŻNY CZŁOWIEK.” I dalej w Pisie NAJGORSZE JEST JEDNAK CHYBA TO NAJMŁODSZE POKOLENIE–widzę w nich porażające ambicje i oportunizm są gotowi na wszystko i poziom młodych piśiaków jest porażający. koniec cyt., nazwisko tej Pani Prof z… Czytaj więcej »

Raksa
Gość
Raksa

Dlaczego lubię mojego Prezydenta
Lubię Go za to, że się uśmiecha. Nie znoszę naburmuszonych twarzy Sikorskiego, Kopacz, Schetyny, Niesiołowskiego, Rzeplińskiego i innych platfusów. Ponadto On ma klasę, której brakowało Komorowskiemu, Wałęsie, Kwaśniewskiemu. Lubię Go za to, że jest Europejczykiem. Za elokwencję i retorykę na najwyższym poziomie. Ze jest super menedżerem Polski na arenie światowej.
 Szanuję Go za działania na rzecz rodzin, budowania naszej tożsamości narodowej i postaw patriotycznych. I za to, że przerwał budowanie nowego człowieka, który w rozumieniu ideologii lewackiej miał być ateistą, aborcjonistą i na dodatek popierającego dżihadystów.

mławianin
Gość
mławianin

A le nawiedzona spójrz sobie w lustro a zobaczysz tam minę swego ulubionego Prezydenta, który wygląda z tym uśmiechem jak s****cy kot na puszczy. Z kąd ty znalazłaś takie epitafium dla swego Prezydenta który po nocach na TWITTERZE flirtuje sobie Ruchadłem Leśnym—-i zastanawiam się czy czasami nie byłaś to Ty Raksa. Czas abyś się obudziła, kiedy autorytety biją na alarm.

mławianin
Gość
mławianin

Nawet gdybym mógł to nie skorzystał bym z tej okazji aby spotkać, tego Pana „PREZYDENTA” to nie jest mój Prezydent, Ale jak się patrzy i słucha dzisiejszych obrad, Sejmu gdzie trwa dyskusja nad projektami ustaw Prezydenckich, dotyczących sądownictwa, które są nie zgodne z KONSTYTUCJĄ R.P. To ciężko człowiekowi uwierzyć w to co widzi, i w to co teraz dzieje się w Polsce, nawet MONTHY PYTHON nie wymyślił by takich absurdów, i zastanawia mnie tylko w jakim kraju Ja żyję, czy to jeszcze jest Polska, czy już dyktatura wodza Kaczyńskiego i jego sług,. Zastanawia mnie tylko czy naprawdę w KRAJU, SĄ… Czytaj więcej »

A.K.
Gość
A.K.

Kiedyś jakiś aktor powiedział, że gdyby nie było pierwszej małpy, która zeszła na ziemię to ludzkość nadal siedziałaby na drzewach. Co do Kopaczowej- rzeczywiście antypatyczna kobieta. Piękne były jej słowa ,,Pretariusze sami nie wiedzą czego chcą…”

mławianin
Gość
mławianin

Tym cytatem o małpie dajesz świadectwo że sam od niej pochodzisz ,ale do tej pory siedzisz na drzewie—-zejdz na ziemię to może przejrzysz na oczy, bo coś ci bielmem zachodzą i nie dostrzegasz rzeczywistości która się dzieje.

A.K.
Gość
A.K.

Nie jestem fanatykiem jakiejś opcji. Wiem, że trzeba iść z duchem czasów bo nic nie daje dreptanie w miejscu. Jako zwykły obywatel dziękuję temu Rządowi przede wszystkim za ustawę ograniczajaca warunki zabudowy elektrowni wiatrowych. Nawet nie wyobrażasz sobie jaki to może być problem. Poza tym dziecko ma 500plus. Pomogło nam to związać koniec z końcem. No i tak nie lubisz Ukraińców a chciałbyś gościć jeszcze Syryjczyków?

mławianin
Gość
mławianin

Po tym wpisie widać żę jesteś naprawdę Fanatykiem DOBREJ ZMIANY, i prawisz takie same głupoty jak ci co obecnie rządzą , według ciebie lepiej palić węglem i zatruwać środowisko. Nie neguje 500+ bardzo dobrze że jest, bo rodziny mają dobre wsparcie, tylko przy tej okazji okazało się jak wiele w tych rodzinach jest dramatów, Nie wkładaj mi w usta słów których nie pisałem wręcz przeciwnie, jestem za tym aby przyjmować i Ukraińców i Syryjczyków, tylko że Polacy zapominają jak w trudnych czasach wielu naszych roddaków było przyjmowanych za granicą i inne narody nie odmawiały nam pobytu w ich krajach. Tylko… Czytaj więcej »

A.K.
Gość
A.K.

U mnie pali chyba PEC, nie znam szczegółów. Moja polityka sprowadza się do zabezpieczenia godnego bytu rodzinie. Niektórzy mówią, że wychodzi mi to całkiem nieźle pomimo, że inni prawie pogrzebali. A Ty na pewno wiesz o czym piszesz?