Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzowie z kłopotami, sensacja na inauguracji


Futboliści z Miączyna triumfowali w poprzedniej edycji AGG Ligi Szreńsk. Mistrzów nie zabrakło także na starcie w tym sezonie. Jednak powtórka sprzed roku nie będzie łatwa. Już w pierwszym meczu pojawiły się kłopoty.

Debiutanci z Czerwonych Diabłów nie przestraszyli się faworyzowanego konkurenta. Atakowali z dużą pasją, z kilku stworzonych okazji strzeleckich wykorzystali Michał Lemanek i Jakub Kowalski. Zaskoczeni miączynianie odpowiedzieli tylko raz – trafienie Szymona Rackiego nie miało żadnego wypływu na przebieg rywalizacji.

Pierwszym liderem zostali gracze Technokabla. Jako jedyni w całej stawce potrafili w inauguracyjnej serii triumfować różnicą dwóch goli. Niebieską Iskrę pokonali 3:1. Celnymi strzałami popisali się Mateusz Chojnacki (2) i Mateusz Andrzejewski.

W pierwszą sobotę grudnia cieszyli się także gracze dwóch zespołów ze Szreńska. Torpeda ograła Czarną Elkę – na listę strzelców w obozie zwycięzców wpisali się Mateusz Jurkiewicz, Bartosz Dwużnik i Michał Piasecki. Natomiast w rywalizacji Szreńsk Team z Dzikimi Kotami padło aż siedem bramek. Cztery z nich zdobyli szreńszczanie – łupem bramkowym podzielili się Kamil Dwużnik, Kamil Radzanowski, Mateusz Komur i Norbert Arent.

I kolejka: Niebieska Iskra – Technokabel 1:3, Torpeda Szreńsk – Czarna Elka 3:2, Szreńsk Team – Dzikie Koty 4:3, Czarne Diabły – Miączyn 2:1

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500