Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciężarówka Coca – Cola już w tę niedzielę w Mławie!


Świąteczne ciężarówki Coca – Cola 2017 już wyjechały na trasę. Charakterystyczne ciężarówki w czerwonym kolorze z napisem Coca Cola będzie można spotkać w tym roku w ponad 30 miastach między 30 listopada, a 22 grudnia. W niedzielę, 10 grudnia ciężarówka zaparkuje również na mławskim rynku. Zapraszamy całe rodziny na plac przed Miejskim Domem Kultury, od godz. 15.00.

Ciężarówki Coca – Cola przejadą przez całą Polskę i zajrzą do prawie każdego województwa. Czerwone i świecące setkami lampek świąteczne ciężarówki Coca Cola to nieodłączny element przedświątecznego krajobrazu w polskich miastach. Co roku ciężarówki ruszają w świąteczną trasę dookoła Polski, w tym roku odwiedzą 32 miasta, po dwa w każdym województwie. W tym roku świąteczna trasa Coca – Cola rozpoczęła się 30 listopada w Warszawie i zakończy 22 grudnia w Bytomiu. Co roku świąteczny przejazd ciężarówek Coca Cola przez Polskie miasta budzi spore zainteresowanie. Przejazdom ciężarówek towarzyszy wiele atrakcji. To okazja do zrobienia sobie zdjęcia ze św. Mikołajem, można zdobyć podpisaną imieniem puszkę Coca Coli, nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci i warsztatów z robienia ozdób choinkowych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500