Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzynaście goli lidera. Na czele bez zmian


Trzecia liga gminnej ligi w Morawach nie przyniosła żadnych przetasowań na szczycie tabeli. Liderzy zgodnie wygrali swoje pojedynki. Najbardziej efektowny sukces zanotowali reprezentanci Gold Team.

kurs koparki koparkoładowarki wlace drogowy Mława
Reklama


Wola Szydłowska próbowała walczyć, ale była po prostu bezradna wobec zmasowanej ofensywy rywali. Ostatecznie bramkarz musiał wyjmować piłkę z bramki aż trzynastokrotnie. W rolę głównego egzekutora wcielił się Georg Gevorgian. Strzelił siedem goli, z miejsca dołączając do czołówki najlepszych ligowych strzelców.

Osiem trafień ma na koncie Krystian Zając. W ataku nie próżnują także Paweł Pszczółkowski i Norbert Marach. Obaj gracze strzeli po sześć bramek.

Mimo trzeciej wygranej z rzędu drużyna Gold Team nie zdołała sobie jeszcze wypracować odpowiedniej przewagi nad resztą stawki. Owszem drużyny z dołu tabeli już powoli odstają, ale Heja Banana i Łączy Nas Piłka nie zamierzają odpuszczać.  Premierowy triumf w sezonie zanotowało Amigo Konopki. Po zaciętym boju wykazało swoją wyższość nad Łączy Nas Piłka.

Czwarta kolejka zostanie rozegrana w piątek 8 grudnia. Oto zestaw par: Amigo Konopki – Wyszyny, Chłopaki do Wzięcia – Heja Banana, Konopki Górka – Gold Team, Wola Szydłowska – Łączy Nas Piłka, Stupsk – pauza

III kolejka: Wola Szydłowska – Gold Team 3:13, Konopki Górki – Heja Banana 1:4, Chłopaki do Wzięcia – Amigo Konopki 3:4, Łączy Nas Piłka – Stupsk 3:1, Wyszyny  – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x