Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami w SP 3


Szósty grudnia to dzień Świętego Mikołaja, a dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3  im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie, to dzień radości i wielu atrakcji.

Jak każdego roku dzieci i młodzież poprzebierani za  Elfy, Renifery i Śnieżynki z uśmiechem na twarzy prezentowali swoje stroje na przerwach i lekcjach. Aby szkolna choinka była naprawdę wyjątkowa, Samorząd Uczniowski wspólnie z uczniami  ubrał ją w kolorowe ozdoby i bombki.  W klasach obdarowywano  się drobnymi prezentami, a szkolny Mikołaj ze swoją wspaniałą asystą częstował wszystkich słodyczami, które ufundowała Rada Rodziców. W szkole zapanowała radosna i świąteczna atmosfera.

źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500