Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Wieczór Jasia i Małgosi” – Domowi Detektywi w Sp 3


W Szkole Podstawowej nr 3 przez 7 tygodni w ramach godzin wychowawczych realizowany był program profilaktyczny „Domowi detektywi”, którego celem jest opóźnienie inicjacji alkoholowej oraz kształtowanie zachowań asertywnych wśród uczniów klas czwartych.

Spotkanie poprowadziła realizator programu i jednocześnie przedstawiciel biura profilaktyki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Agnieszka Han. W ramach tegoż programu dzieci pracowały w szkole oraz domu wraz z rodzicami, gdzie rozwiązywali wspólnie zadania po wcześniejszym przeczytaniu komiksu. No i finał akcji:  spotkanie z rodzicami i dziećmi w szkole przy słodkim poczęstunku i wręczeniu certyfikatów „Domowych Detektywów”.

Źródło i fot: SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Danuta Han
Gość
Danuta Han

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we szystkich dziedzinach życia!

Danuta Han
Gość
Danuta Han

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia!