Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Św. Mikołaj istnieje, niedawno był w redakcji


Jak widać, redakcja Codziennika Mławskiego nie tak źle się sprawowała w tym roku, że św. Mikołaj uznał za stosowne osobiście wręczyć redaktorom cukierki, które jego pomocnik przydźwigał w dużym koszu. Z tej okazji dziękujemy oczywiście Mikołajowi za wizytę, którą zapowiedział jedynie donośny dzwonek w korytarzu. Dziękujemy także dyrekcji i młodzieży z Zespołu Szkół nr 4, którzy dzielnie towarzyszyli Mikołajowi w takich przyjemnych misjach.

A Wy też byliście grzeczni?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
niegrzeczna
Gość
niegrzeczna

Wspaniały Mikołaj i jego świta, przemiły pomysł 🙂

z bliska
Gość
z bliska

Pomysł przemiły to fakt, ale chyba mikołaj po drodze pogubił te cukierki, bo ten kosz mimo że wielki to pusty.

redakcja
Gość
redakcja

Nie pogubił, nie pogubił. Cukiereczki były, wcale nie mało! Pozdrawiamy 🙂