Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radiowóz w poprzek drogi. Policyjna blokada na 18 Stycznia


Przez ponad godzinę jeden policyjny radiowóz z włączonym sygnałem świetlnym blokował wjazd w głąb ulicy 18 Stycznia. Blokada zamykała jednokierunkową część ulicy od kamienicy Zdziarskich. Policja ustawiła blokadę około godziny 11 – tej. Piesi mogli swobodnie przemieszczać się ulicą.

Policja prowadziła dalsze czynności sprawdzające w związku z wypadkiem zaczadzenia młodego człowieka, do którego doszło w minioną niedzielę w jednym z budynków na ulicy 18 Stycznia.
– Policjanci prowadzili dalsze czynności kontrolne w związku z wypadkiem narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia człowieka, spowodowanego zaczadzeniem – poinformowała  mł. asp.  Aneta Prusik z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
xjallll
Gość
xjallll

Ruda lubi być zauważona,choć tak brzydka jest

xjang
Gość
xjang

Tyle roboty bo właścicielce szkoda na czujnik 100zl?

xyz
Gość
xyz

„bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty człowieka” – nie no szacun