Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzelali aż miło. Manelski na szóstkę, Jeziorski na czwórkę


Rywalizacja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu nabiera rumieńców. Już pięć zespołów może pochwalić się identycznym bilansem punktowym. Dodatkowo FC Kępa zanotowała pierwszą przegraną w sezonie.

W rywalizacji z Jokerem nie pomogły bramki Nataniela Żółtowskiego, Dawida Szwarca i Kacpra Trzciałkowskiego. Rywale okazali się skuteczniejsi – z dwoma trafieniami na koncie zakończyli zmagania Sławomir Grablewski i Jarosław Krystkiewicz.

Na fotelu lidera utrzymało się Zielone Miasto, ale spotkanie z Oldboyami zostanie rozegrane dopiero we wtorek 5 grudnia (o godzinie 19.30). Na drugie miejsce awansowało Marco. Zwycięstwo nad Mławą Team nie przyszło łatwo. Za sprawą celnych strzałów Dariusza Borzyma i Piotra Króla przegrywali 1:2. Jednak finisz okazał się zabójczy. W ciągu minuty zdobyli dwie bramki, zupełnie odmieniając przebieg rywalizacji. W zwycięskiej ekipie na listę strzelców wpisali się Kamil Gorzechowski, Mateusz Sokół i Krzysztof Stępka.

Po dwóch porażkach z rzędu komplet punktów zgarnęli reprezentanci Drin Team. W konfrontacji z Easy Net-em zdobyli aż siedem bramek. Celnymi uderzeniami popisali się Maciej Jeziorski (4), Krzysztof Dąbrowski (2) i Marek Waśniewski. W pokonanej drużynie odpowiedzieli Michał Krysztofiak (2) i Tomasz Włodarski.

Pierwszy sukces w rozgrywkach zanotowała Sparta. Czaplicki Team rozbiła aż 6:1, wszystkie  bramki strzelił Łukasz Manelski. Honorowe trafienie wśród konkurentów zanotował Marcin Wasilewski.

Piąta seria została zaplanowana na czwartek 7 grudnia. Oto zestaw par: FC Kępa – Sparta, Drin Team – Joker, Zielone Miasto – Easy Net, Marco – Oldboye, Czaplicki Team – Mława Team.

IV kolejka (30 listopada): Mława Team – Marco 2:3, Sparta – Czaplicki Team 6:1, Joker – FC Kępa 4:3, Easy Net – Drin Team 3:7, Oldboy – Zielone Miasto przełożony na inny termin

 

Najlepsi strzelcy: 11 – Łukasz Manelski (Sparta), 8 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), Krzysztof Stępka (Marco), 7 – Maciej Jeziorski (Drin Team)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500