Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najmłodsi uczniowie SP 3 poznają zawód aptekarza


Najmłodsze dzieci z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do pobliskiej apteki w ramach tygodniowego planu zajęć – Zdrowie naszym skarbem. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą farmaceuty, wyposażeniem apteki, oraz sposobami robienia zakupów.

Po dotarciu na miejsce przywitały nas panie farmaceutki, które opowiedziały o swojej pracy i oprowadziły dzieci po aptece. Wśród lekarstw dzieci odszukały swoje ulubione witaminy, oraz rozpoznały lekarstwa, które zażywały. Dowiedziały się również co to jest recepta, jak ją można zrealizować i kto może kupować leki. Dzieci przekonały się, że praca farmaceuty jest bardzo ważna i odpowiedzialna. Na koniec po pamiątkowym zdjęciu dzieci zostały obdarowane  upominkami, a w podziękowaniu za miłe przyjęcie dzieci wręczyły paniom  przygotowane przez siebie kolorowe laurki.

Źródło i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500