Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do koszyków wolontariuszy trafiło 2,3 tony żywności


Tegoroczna, świąteczna zbiórka żywności prowadzona przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pod patronatem Banku Żywności w Ciechanowie zakończyła się zebraniem ponad 2,3 tony żywności. 170 wolontariuszy stanęło podczas pierwszych dni minionego weekendu w siedmiu dużych sklepach spożywczych, gdzie robiących tam zakupy mogli wesprzeć akcję.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Mławscy wolontariusze ze stowarzyszenia, MOPS – u i mławskich szkół już od wielu lat włączają się w ogólnopolską zbiórkę żywności, tak również było w tym roku, gdzie było nas łącznie 170 osób. Darczyńczy przed tymi świętami zawsze bardzo hojnie wspierali taką zbiórkę. Żywności łacznie zebraliśmy ponad 2300 kg, głównie jest to cukier, mąka, olej i produkty o dłuższym terminie przydatności do spożycia. Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych, korzystających z usług opiekuńczych MOPS w Mławie – mówi Krzysztof Kwiatek wiceprezes Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x