Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 grudnia. Uczta dla melomanów. Koncert Janusza Olejniczaka


6 grudnia o godzinie 18.00 Państwowa Szkoła Muzyczna w Mławie będzie miała przyjemność gościć Janusza Olejniczaka,  wspaniałego pianistę jednego z laureatów Konkursu Chopinowskiego w 1970 r. (był najmłodszym laureatem w historii konkursu).

Janusz  Olejniczak to pianista, który występował na całym świecie w wielu renomowanych salach.  Autor licznych nagrań płytowych, radiowych i telewizyjnych. To w Jego wykonaniu brzmi ścieżka dźwiękowa w filmach: „Chopin pragnienie miłości” i „Pianista”. Sam zresztą, jako Chopin wystąpił w filmie pt.” Błękitna nuta”. Był jurorem wielu konkursów w kraju i za granicą. Zasiadał też w składzie jury jednego z najważniejszych konkursów fortepianowych na świecie czyli Konkursu Chopinowskiego w Warszawie podczas jego ostatniej edycji.

źródło: PSM w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500