Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 3 na podium w Siedlcach


Pod koniec listopada w Siedlcach odbyła się Gimnazjada. W turnieju wzięło udział 5 najlepszych zespołów : nasze dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3, Małkini, Radziejowa, Przesmyku i Wieliszewa. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczęta pod kierunkiem pani Doroty Sulwirskiej zajęły III m-ce. Skład drużyny : Gabriela Goschorska – kapitan, Wiktoria Próchniak, Oliwia Siarzyńska, Natalia Balcerowska, Julita Grabek, Kamila Żabowska, Klaudia Kowalska, Natalia Bogacz, Kinga Chmielewska, Martyna Wasińska, Karolina Bielska i Natalia Cichocka. Wielkie gratulacje dla całej ekipy za udany występ!!


Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x