Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Promilowi kierowcy w Liberadzu i Wieczfni Kościelnej


Kolejny weekend i kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani podczas jazdy samochodem. Tym razem mławska policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców, jednego w Liberadzu, drugiego w Wieczfni Kościelnej.

W piątek 1 grudnia ok. godz. 11.10, w Liberadzu, gm. Szreńsk pojazdem marki VW Passat  kierował, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 2,00 promila) Arkadiusz R. lat 45, mieszkaniec powiatu mławskiego.

W niedzielę 3 grudnia ok. godz. 17.15, w miejscowości Wieczfnia Kościelna policja zatrzymała Rafała B. lat 38 również mieszkańca powiatu mławskiego, który kierował pojazdem marki VW Vento, będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1,85 promila) – informuje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
marek
Gość
marek

Alkohol, komórka to plaga na drogach, za jedno i drugie powinny być surowe kary, wielokrotnie spotkałem się na drodze z pojazdem jadącym prze de mną wężykiem lub wykonujący dziwne i nie kiedy bardzo nie bezpieczne manewry, pewnego razu na ul. Piłsudskiego pojazd jadący od strony miasta wężykiem o( mały włos) nie wpadł do głębokiego rowu na wiza wi ul Słowackiego i o dziwo to nie alkohol a komórka była przyczyną lecz kierowca nie zaprzestał z jej używania.Popieram akcje policji, powinna być jeszcze częsta akcja,, KOMÓRKA”