Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Garol Team bez błędu. Tylko jeden stracony setPowiatowa Liga Amatorów Siatkówki doczekała się już kilkunastu edycji. W tym sezonie organizator zmagań, czyli Mławska Hala Sportowa, postanowił zmienić formułę. O prymat zespoły będą walczyć w systemie turniejowym.

Premierowe zawody zgromadziły na starcie pięć zespołów. Szósty, czyli Trójka, ma przystąpić do rywalizacji od następnego turnieju zaplanowanego na sobotę 9 grudnia. Liczba uczestników nie zrzuca na kolana. Ten fakt może być spowodowany nowym zapisem w regulaminie – w zespołach nie mogą występować zawodnicy, którzy reprezentują zespoły grające w rozgrywkach pod szyldem Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej.

Na tych zmianach skorzystał gównie Garol Team. Zespół złożony z graczy z terenu gminy Lipowiec Kościelny nie miał sobie równych w pierwszym rozdaniu. Wygrał wszystkie spotkania, tracąc w nich zaledwie seta.

Na drugiej pozycji finiszował Kurier Express Kozłowo. Natomiast na najniższym stopniu podium finiszowali gracz De Luxe Team. Przesądził o tym wygrany w ostatniej kolejce mecz z Technokablem. W pierwszym secie triumfowali szreńszczanie, ale dwa kolejne potoczyły się po myśli zawodników z Mławy.

I kolejka: Kozłowo – Działdowo 2:0, De Luxe – Garol Team 0:2, Technokabel – Kozłowo 0:2, De Luxe – Działdowo 2:0, Technokabel – Garol Team 0:2, Kozłowo – De Luxe 2:0, Technokabel – Działdowo 2:1, Kozłowo – Garol Team 1:2, De Luxe – Technokabel 2:1, Garol Team – Działdowo 2:0

Klasyfikacja generalna: 1. Garol Team, 2. Kurier Express Kozłowo, 3. De Luxe Team, 4. Technokabel Szreńsk, 5. Hainzglass Działdowo.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x