Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warzywa są smaczne i zdrowe


Dnia 29 listopada 2017r. klasa II b w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przygotowała wraz z wychowawczynią Danutą Zygner apel pt: „Warzywa są smaczne i zdrowe” dla uczniów ze swojej grupy wiekowej. Uczniowie poprzez piosenki i wiersze przybliżyli nazwy i wygląd warzyw,  zachęcali kolegów do ich spożywania . Zjedzenie w czasie przerwy marchewki czy kalarepki z koleżanką i kolegą zamiast chipsów jest nie tylko smaczne ale i zdrowe. Pamiętać trzeba jednak, aby  przed jedzeniem warzywa i owoce umyć. Dzieci przypomniały również o myciu rąk przed jedzeniem.

Źródło i fot. SP 7 w Mławie.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500