Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W SP 3 młodzież angażuje się w kampanię „Biała Wstążka”


Kampania społeczna „Biała Wstążka” to największa na świecie akcja, będąca symbolem sprzeciwu dotyczącego przemocy a hasłem tegorocznej jest „Zawalcz o rodzinę”. W tegoroczną akcję prowadzoną w dniach 25 listopada – 10 grudnia, zaangażowała się młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mławie.

Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki informacyjne zwracające uwagę na problem przemocy w rodzinie oraz zachęcające do reagowania i zapobiegania zachowaniom przemocowym.  Uczennice z klasy siódmej i trzeciej klasy gimnazjalnej wspólnie z pedagogiem szkolnym i dzielnicowym prowadziły akcję informacyjną w szkole i na terenie Osiedla Młodych. Dziewczęta wręczały przechodniom kalendarzyki, długopisy i cukierki z hasłem „Stop przemocy” oraz przypinały białe wstążki, które są symbolem akcji.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500