Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W SP nr 2 zdrowo jemy i rośniemy


W ubiegłym tygodniu przedszkolaki ze wszystkich grup zerowych w Szkole Podstawowej nr 2 pod opieką pań wychowawczyń: Lidii Gromadzkiej, Wioletty Machnij i Magdaleny Suskiej przygotowały zdrowe, pyszne i kolorowe kanapki. Zabawy było przy tym co niemiara. Dzieci przypomniały sobie zasady prawidłowego odżywiania się, a smaczne wiktuały zjadły na podwieczorek.

Źródło i fot: SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500