Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ostrzeżenie dla Mazowsza: Pogoda będzie jeszcze gorsza!


Uwaga: Intensywne opady śniegu odnotowano dziś niemal w całym kraju a sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś komunikat ostrzegając przed silnymi opadami śniegu w siedmiu województwach, w tym województwie mazowieckim (1 stopień zagrożenia).

KSP Mława nabór

Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Od chwili wydania zmiany ostrzeżenia prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej na całym obszarze województwa wyniesie od 8 cm do 13 cm. Całkowity przyrost pokrywy śnieżnej od początku opadów (w czwartek rano) do końca ważności ostrzeżenia (1 grudnia) wyniesie od 10 cm do 15 cm, lokalnie 20 cm. Prawdopodobieństwo: 90% (Intensywne opady śniegu). – informuje IMGW.

Aktualizacja 2017-12-01 00:53:00

Natężenie opadów stopniowo słabnie, miejscami na północy, zachodzie i w centrum województwa natężenie opadów jest umiarkowane. Do rana prawie w całym województwie występować będą opady śniegu: na ogół słabe nie powodujące istotnego przyrostu pokrywy śnieżnej lub powodujące przyrost pokrywy do 2 cm; jedynie miejscami na północy, zachodzie i w centrum przyrost pokrywy śnieżnej może sięgać do około 4 cm.

źródło: imgw.pl

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz