Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ostrzeżenie dla Mazowsza: Pogoda będzie jeszcze gorsza!


Uwaga: Intensywne opady śniegu odnotowano dziś niemal w całym kraju a sytuacja może się jeszcze pogorszyć. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś komunikat ostrzegając przed silnymi opadami śniegu w siedmiu województwach, w tym województwie mazowieckim (1 stopień zagrożenia).


Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Od chwili wydania zmiany ostrzeżenia prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej na całym obszarze województwa wyniesie od 8 cm do 13 cm. Całkowity przyrost pokrywy śnieżnej od początku opadów (w czwartek rano) do końca ważności ostrzeżenia (1 grudnia) wyniesie od 10 cm do 15 cm, lokalnie 20 cm. Prawdopodobieństwo: 90% (Intensywne opady śniegu). – informuje IMGW.

Aktualizacja 2017-12-01 00:53:00

Natężenie opadów stopniowo słabnie, miejscami na północy, zachodzie i w centrum województwa natężenie opadów jest umiarkowane. Do rana prawie w całym województwie występować będą opady śniegu: na ogół słabe nie powodujące istotnego przyrostu pokrywy śnieżnej lub powodujące przyrost pokrywy do 2 cm; jedynie miejscami na północy, zachodzie i w centrum przyrost pokrywy śnieżnej może sięgać do około 4 cm.

źródło: imgw.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x