Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Barcontrol przed Automyjnią. Benex przed Ubojnią Uniszki


Słoneczne ogrody Mława

W minioną środę w Kręgielni Planeta rozegrana została 2 kolejka Ligi Usługowej. W meczu kolejki mistrzowie ubiegłorocznej edycji firma LUBAS POLIURETANY podejmowała wicemistrzów ekipę BARCONTROL. Pomimo równego początku, od trzeciej kolejki drużyna Krzysztofa Przybyłki powiększała systematycznie swoją przewagę, by ostatecznie wygrać 686 do 562. Dla zwycięzców był to udany rewanż za ubiegłoroczny finał. W drugim meczu swoje drugie zwycięstwo odnotowała Automyjnia Pawła Karpińskiego ogrywając nieznaczną ilość punktów ekipę Alki 559 do 543.

W grupie B jak dotąd porażki nie odniosły Benex Michała Bęcławskiego oraz Ubojnia Uniszki. Benex bez większych problemów ograł Baxtom 541 – 450, natomiast Ubojnia Uniszki po dość wyrównanym meczu przechyliła szalę zwycięstwa dopiero w 10 kolejce wygrywając 535 do 487.

Indywidualnie poza zasięgiem rywali plasuje się Paweł Koronowski, który po dwóch kolejkach gry ma średnią 205,5 punktu. Drugie miejsce zajmuje się kolega z drużyny Krzysztof Koronowski ze średnią 165,5. Trzecie miejsce przypada Grześkowi Krysztofiakowi ze średnią 159 punktów.

źródło i fot.: organizator

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

1500
Ździsiek

Widzę błędy w tabeli. Nie istnieją takie imiona jak Michał, Krzysztof, Agnieszka, Paweł. Są za to Misiek, Krzychu, Aga i Pawcio. Poprawcie to. Reszta jest dobrze.

Zbyszek

Justyn -żenujaca pełna zawisci wypowiedż !!!!!

Justyn

Panowie K. z pierwszego miejsca…to już się robi się niesmaczne…jak to mozliwe, że gracie pod tyloma „szyldami”?

Krzysztof Przybyłko

Witam (w sumie to nie wiem czy Pana czy Panią). Gramy razem już drugi rok, nie tylko w Mławie, ale i olsztyńskiej lidze trójek. Tworzymy zgraną drużynę i proszę się od chłopaków, za przeproszeniem, odpieprzyć, bo niesmaczne się robi już to, że ludzie nie mają czego innego do roboty tylko się porządnych czepiać. Proszę ruszyć tyłek z fotela i zapraszamy do gry.
Pozdrawiam
Krzysztof Przybyłko

Jolanta Koronowska

Ludzie muszą mieć jakoś pasję, żeby być szczęśliwymi i się spełniać bo inaczej to siedzą przy komputerze i szukają, komu by tu dzisiaj dołożyć z anonima. A ja jestem dumna zarówno z syna jak i męża, pozdrawiam Jolanta Koronowska