Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Akademia Dzielnicowego „Razem dla lokalnego bezpieczeństwa” w SP 3


Wychodząc z ostrzegającym przesłaniem adresowanym do młodzieży, w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano spotkanie z mławskimi policjantami i przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej, w ramach Akademii Dzielnicowego „Razem dla lokalnego bezpieczeństwa”. Program profilaktyczny poświęcony był dopalaczom i udzielaniu pierwszej pomocy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć spoty antydopalaczowe z udziałem osób uzależnionych, którzy doświadczyli szkód wynikających ze stosowania środków w postaci dopalaczy. Następnie zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Również każda z osób będących na spotkaniu mogła przećwiczyć pierwszą pomoc, wykonując odpowiednie czynności. Celem tego spotkania miało być uświadomienie młodym ludziom jakie niebezpieczeństwo związane jest z zażywaniem dopalaczy.


źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
6 lata temu

fajne

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x