Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Akademia Dzielnicowego „Razem dla lokalnego bezpieczeństwa” w SP 3


Wychodząc z ostrzegającym przesłaniem adresowanym do młodzieży, w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano spotkanie z mławskimi policjantami i przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej, w ramach Akademii Dzielnicowego „Razem dla lokalnego bezpieczeństwa”. Program profilaktyczny poświęcony był dopalaczom i udzielaniu pierwszej pomocy. Uczniowie mieli okazję obejrzeć spoty antydopalaczowe z udziałem osób uzależnionych, którzy doświadczyli szkód wynikających ze stosowania środków w postaci dopalaczy. Następnie zapoznali się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Również każda z osób będących na spotkaniu mogła przećwiczyć pierwszą pomoc, wykonując odpowiednie czynności. Celem tego spotkania miało być uświadomienie młodym ludziom jakie niebezpieczeństwo związane jest z zażywaniem dopalaczy.

KSP Mława nabór

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Akademia Dzielnicowego „Razem dla lokalnego bezpieczeństwa” w SP 3"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

fajne

wpDiscuz