Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konopki. Pies utopił się w przydomowym szambie


Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że strażacy prowadzą akcje ratownicze nie tylko w przypadku pożaru czy wypadku komunikacyjnego. Czasami prowadzą takie działania w okolicznościach i sytuacjach specyficznych i rzadko spotykanych.

Tak właśnie było 20 listopada br. wieczorem w Konopkach, gdzie zastęp OSP ze Stupska ratował psa, który wpadł do szamba. Strażakom co prawda udało się wydobyć zwierzę, ale na ratunek było zbyt późno, tego zdarzenia zwierzę nie przeżyło. Akcja strażaków trwała 1 godzinę 13 minut.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ku przestrodze
Gość
Ku przestrodze

Biedna psina. Pomyśleć co by było, gdyby tam wpadł człowiek. Szambo to pułapka, stężenie toksycznych gazów, w tym siarkowodoru, sprawia, że człowiek traci przytomność i się dusi. Nawet pochylenie się nad zbiornikiem, może szybko doprowadzić do zatrucia.