Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Konopki. Pies utopił się w przydomowym szambie


Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że strażacy prowadzą akcje ratownicze nie tylko w przypadku pożaru czy wypadku komunikacyjnego. Czasami prowadzą takie działania w okolicznościach i sytuacjach specyficznych i rzadko spotykanych.

KSP Mława nabór

Tak właśnie było 20 listopada br. wieczorem w Konopkach, gdzie zastęp OSP ze Stupska ratował psa, który wpadł do szamba. Strażakom co prawda udało się wydobyć zwierzę, ale na ratunek było zbyt późno, tego zdarzenia zwierzę nie przeżyło. Akcja strażaków trwała 1 godzinę 13 minut.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Konopki. Pies utopił się w przydomowym szambie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ku przestrodze
Gość

Biedna psina. Pomyśleć co by było, gdyby tam wpadł człowiek. Szambo to pułapka, stężenie toksycznych gazów, w tym siarkowodoru, sprawia, że człowiek traci przytomność i się dusi. Nawet pochylenie się nad zbiornikiem, może szybko doprowadzić do zatrucia.

wpDiscuz