Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Życiowe rekordy młodych lekkoatletów na zawodach w Toruniu


Fot: Gabrysia Goschorska – pierwsza stojąca z lewej, Konrad Kuciński – pierwszy stojący z prawej, Patryk Bedra drugi stojący od prawej (niebieska bluza).


W dniach 18-19.11.2017 odbyły się w Toruniu Ogólnopolskie Halowe Zawody Programu „Lekkoatletyka dla Każdego!” Ta lekkoatletyczna impreza dedykowana była uczniom z roczników  2006, 2005, 2004 oraz 2003. Miło jest nam poinformować, że troje naszych podopiecznych: Gabriela Goschorska( SP 3), Patryk Bedra (SP 7) oraz Konrak Kuciński (SP 4) zostało powołanych i wystąpiło w sobotę w reprezentacji województwa mazowieckiego.

Gabrysia i Konrad startowali w biegu na 60m, natomiast Patryk skakał w dal. Dodatkowo cała trójka biegła w sztafecie 8 x 200 m. Zawody te można uznać za bardzo udane, ponieważ spośród ośmiu reprezentacji, które startowały pierwszego dnia (Dolnośląskie, Kujawsko – Pomorskie, Lubuskie, Mazowieckie, Podkarpackie, Podlaskie, Warmińsko – Mazurskie, Wielkopolskie), wojewódzką rywalizację wygrało woj. Mazowieckie:). Nasi wychowankowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony poprawiając swoje rekordy życiowe w konkurencjach indywidualnych (hala) i przyczynili się do tego wielkiego sukcesu:

Gabrysia Goschorska (04) – 60m. – 8.32 – IV m.

Konrad Kuciński (04) – 60m. – 8.16 – IV m.

Patryk Bedra (04) – skok w dal – 5.12 – IV m.

Gratulacje dla wszystkich zawodników startujących w tych zawodach, a szczególnie dla reprezentantów województwa Mazowieckiego!!

źródło i fot.: Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x