Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Krzysztof Sobotka mistrzem mławskiego Koła PZW


KSP Mława nabór

Nowym mistrzem Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym został Krzysztof Sobotka, który wyprzedził Mariusza Rejniaka (drugie miejsce) i Marka Szpakuta (trzecie miejsce). Cała trójka będzie reprezentować mławskie koło w mistrzostwach Okręgu Ciechanów.

W rywalizacji, która odbyła się w niedzielę 26 listopada, na Zalewie Ruda wzięło udział 11 zawodników. Wędkarze rywalizowali w jednej pięciogodzinnej turze. W finałowej turze najlepszy okazał się Krzysztof Sobotka, (lider po pierwszej turze). Drugą lokatę zajął Mariusz Rejniak, a trzeci był Marek Szpakut. Puchary wręczał Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława, który był również sędzią głównym.

– Uczestnikom dziękuję za przybycie, zwycięzcom gratuluję i życzę powodzenia w rywalizacji na szczeblu okręgowym – podsumował zawody i wyniki prezes Nowakowski.

RW

Fot. RW

Klasyfikacja (najlepsza piątka):

  1. Krzysztof Sobotka
  2. Mariusz Rejniak
  3. Marek Szpakut
  4. Paweł Paszko
  5. Rafał Komorowski
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Krzysztof Sobotka mistrzem mławskiego Koła PZW"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
pik
Gość

Gratulacje 🙂

Rybak
Gość

Jak zwykle zawody na wysokim poziomie, organizacja też super

wpDiscuz