Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krzysztof Sobotka mistrzem mławskiego Koła PZWNowym mistrzem Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym został Krzysztof Sobotka, który wyprzedził Mariusza Rejniaka (drugie miejsce) i Marka Szpakuta (trzecie miejsce). Cała trójka będzie reprezentować mławskie koło w mistrzostwach Okręgu Ciechanów.

W rywalizacji, która odbyła się w niedzielę 26 listopada, na Zalewie Ruda wzięło udział 11 zawodników. Wędkarze rywalizowali w jednej pięciogodzinnej turze. W finałowej turze najlepszy okazał się Krzysztof Sobotka, (lider po pierwszej turze). Drugą lokatę zajął Mariusz Rejniak, a trzeci był Marek Szpakut. Puchary wręczał Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława, który był również sędzią głównym.

– Uczestnikom dziękuję za przybycie, zwycięzcom gratuluję i życzę powodzenia w rywalizacji na szczeblu okręgowym – podsumował zawody i wyniki prezes Nowakowski.

RW

Fot. RW

Klasyfikacja (najlepsza piątka):

  1. Krzysztof Sobotka
  2. Mariusz Rejniak
  3. Marek Szpakut
  4. Paweł Paszko
  5. Rafał Komorowski
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
pik
pik
4 lata temu

Gratulacje 🙂

Rybak
Rybak
4 lata temu

Jak zwykle zawody na wysokim poziomie, organizacja też super

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x