Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Krzysztof Sobotka mistrzem mławskiego Koła PZW


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nowym mistrzem Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym został Krzysztof Sobotka, który wyprzedził Mariusza Rejniaka (drugie miejsce) i Marka Szpakuta (trzecie miejsce). Cała trójka będzie reprezentować mławskie koło w mistrzostwach Okręgu Ciechanów.

W rywalizacji, która odbyła się w niedzielę 26 listopada, na Zalewie Ruda wzięło udział 11 zawodników. Wędkarze rywalizowali w jednej pięciogodzinnej turze. W finałowej turze najlepszy okazał się Krzysztof Sobotka, (lider po pierwszej turze). Drugą lokatę zajął Mariusz Rejniak, a trzeci był Marek Szpakut. Puchary wręczał Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława, który był również sędzią głównym.

– Uczestnikom dziękuję za przybycie, zwycięzcom gratuluję i życzę powodzenia w rywalizacji na szczeblu okręgowym – podsumował zawody i wyniki prezes Nowakowski.

RW

Fot. RW

Klasyfikacja (najlepsza piątka):

  1. Krzysztof Sobotka
  2. Mariusz Rejniak
  3. Marek Szpakut
  4. Paweł Paszko
  5. Rafał Komorowski
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
pik

Gratulacje 🙂

Rybak

Jak zwykle zawody na wysokim poziomie, organizacja też super