Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Czy można połączyć piłkę nożną i andrzejkowe szaleństwo?


Wydawać by się mogło, że mecz piłki nożnej i andrzejkowa dyskoteka, to imprezy, których nie sposób połączyć i pogodzić. A jednak ta sztuka udała się młodzieży z Zespołu Szkół w Radzanowie. Andrzejkową dyskotekę poprzedził halowy turniej piłki nożnej stosownie zatytułowany „Andrzejki 2017”. Po nim już typowo andrzejkowy wieczór wypełniła zabawa taneczna z konkursami. Między innymi spośród obecnych wybrano królową i króla parkietu w osobach Julii Czarneckiej i Adama Ziółkowskiego. Autorem tak niezwykłego pomysłu na połączenie sportowych emocji, które zwykle bardziej lubią chłopcy i tanecznego szaleństwa, za którym bardziej przepadają dziewczyny był samorząd uczniowski, którego szefową jest właśnie Julia Czarnecka.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
FotoreporterXD

Nie ma futbolu…