Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czy można połączyć piłkę nożną i andrzejkowe szaleństwo?


Wydawać by się mogło, że mecz piłki nożnej i andrzejkowa dyskoteka, to imprezy, których nie sposób połączyć i pogodzić. A jednak ta sztuka udała się młodzieży z Zespołu Szkół w Radzanowie. Andrzejkową dyskotekę poprzedził halowy turniej piłki nożnej stosownie zatytułowany „Andrzejki 2017”. Po nim już typowo andrzejkowy wieczór wypełniła zabawa taneczna z konkursami. Między innymi spośród obecnych wybrano królową i króla parkietu w osobach Julii Czarneckiej i Adama Ziółkowskiego. Autorem tak niezwykłego pomysłu na połączenie sportowych emocji, które zwykle bardziej lubią chłopcy i tanecznego szaleństwa, za którym bardziej przepadają dziewczyny był samorząd uczniowski, którego szefową jest właśnie Julia Czarnecka.

Słoneczne ogrody Mława

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
FotoreporterXD

Nie ma futbolu…