Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czy można połączyć piłkę nożną i andrzejkowe szaleństwo?


Wydawać by się mogło, że mecz piłki nożnej i andrzejkowa dyskoteka, to imprezy, których nie sposób połączyć i pogodzić. A jednak ta sztuka udała się młodzieży z Zespołu Szkół w Radzanowie. Andrzejkową dyskotekę poprzedził halowy turniej piłki nożnej stosownie zatytułowany „Andrzejki 2017”. Po nim już typowo andrzejkowy wieczór wypełniła zabawa taneczna z konkursami. Między innymi spośród obecnych wybrano królową i króla parkietu w osobach Julii Czarneckiej i Adama Ziółkowskiego. Autorem tak niezwykłego pomysłu na połączenie sportowych emocji, które zwykle bardziej lubią chłopcy i tanecznego szaleństwa, za którym bardziej przepadają dziewczyny był samorząd uczniowski, którego szefową jest właśnie Julia Czarnecka.

KSP Mława nabór

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Czy można połączyć piłkę nożną i andrzejkowe szaleństwo?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
FotoreporterXD
Gość

Nie ma futbolu…

wpDiscuz