Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy można połączyć piłkę nożną i andrzejkowe szaleństwo?


Wydawać by się mogło, że mecz piłki nożnej i andrzejkowa dyskoteka, to imprezy, których nie sposób połączyć i pogodzić. A jednak ta sztuka udała się młodzieży z Zespołu Szkół w Radzanowie. Andrzejkową dyskotekę poprzedził halowy turniej piłki nożnej stosownie zatytułowany „Andrzejki 2017”. Po nim już typowo andrzejkowy wieczór wypełniła zabawa taneczna z konkursami. Między innymi spośród obecnych wybrano królową i króla parkietu w osobach Julii Czarneckiej i Adama Ziółkowskiego. Autorem tak niezwykłego pomysłu na połączenie sportowych emocji, które zwykle bardziej lubią chłopcy i tanecznego szaleństwa, za którym bardziej przepadają dziewczyny był samorząd uczniowski, którego szefową jest właśnie Julia Czarnecka.


red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
FotoreporterXD
FotoreporterXD
3 lata temu

Nie ma futbolu…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x