Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szarża młodego kierowcy skończyła się dachowaniem


To zdarzenie mogło się skończyć bardzo źle zarówno dla młodego kierowcy jak i pasażera auta. Całe szczęście, że doszło do niego na pustej o tej porze, asfaltowej drodze łączącej Zalew Ruda z drogą Mława – Lewiczyn.


Dziś rano, młody kierowca Forda Focusa na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę poza pas drogowy. Auto dachowało i zatrzymało się w drzewach  przyległego do drogi lasu. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, prawdopodobnie był nietrzeźwy. Po krótkich poszukiwaniach został odnaleziony i zatrzymany przez policję. Ani kierowca, ani pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x