Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szarża młodego kierowcy skończyła się dachowaniem


To zdarzenie mogło się skończyć bardzo źle zarówno dla młodego kierowcy jak i pasażera auta. Całe szczęście, że doszło do niego na pustej o tej porze, asfaltowej drodze łączącej Zalew Ruda z drogą Mława – Lewiczyn.

KSP Mława nabór

Dziś rano, młody kierowca Forda Focusa na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę poza pas drogowy. Auto dachowało i zatrzymało się w drzewach  przyległego do drogi lasu. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, prawdopodobnie był nietrzeźwy. Po krótkich poszukiwaniach został odnaleziony i zatrzymany przez policję. Ani kierowca, ani pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz