Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szarża młodego kierowcy skończyła się dachowaniem


To zdarzenie mogło się skończyć bardzo źle zarówno dla młodego kierowcy jak i pasażera auta. Całe szczęście, że doszło do niego na pustej o tej porze, asfaltowej drodze łączącej Zalew Ruda z drogą Mława – Lewiczyn.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dziś rano, młody kierowca Forda Focusa na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę poza pas drogowy. Auto dachowało i zatrzymało się w drzewach  przyległego do drogi lasu. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, prawdopodobnie był nietrzeźwy. Po krótkich poszukiwaniach został odnaleziony i zatrzymany przez policję. Ani kierowca, ani pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500