Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już dziś finał mistrzostw w wędkarstwie spinningowym


W niedzielę, 26 listopada o godz.7.30 na mławskim Zalewie Ruda odbędzie się finałowa Tura Mistrzostw Koła PZW Mława w wędkarstwie spinningowym. Wchodzą one w cykl Spinningowego Grand Prix.


Zbiórka zawodników będzie miała miejsce przy budynku Rybaczówki o godz. 7.30. Rywalizacja będzie się toczyła w dwóch kategoriach: seniorów i juniorów. Przypomnijmy, że liderem po pierwszej turze wśród seniorów jest Krzysztof Sobotka, a najlepszym juniorem Łukasz Kowalski. Jednak jak twierdzą doświadczeń wszystko może się wydarzyć. Zawody będą odbywały się na tzw. żywej rybie w jednej turze.

– Zawody zostaną rozegrane na tzw. „żywej rybie” jednej pięciogodzinnej turze. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania siatek do przetrzymywania ryb – przypomina Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

RW
Fot. RW

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x