Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niepokonani piłkarze SP nr 2 z mistrzostwem powiatu


Czy to turniej półfinałowy czy też finałowy reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 potrafią zachować miano niepokonanych. Taka postawa przyniosła wymierny sukces. Podopieczni Przemysława Piaseckiego zostali najlepszą drużyną mistrzostw powiatu w halowej odmianie piłki nożnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na starcie turnieju rozegranego w obiekcie Mławskiej Hali Sportowej stanęły cztery drużyny. Obecność żadnej nie była przypadkowa – wszystkie wykazał swoją wyższość nad konkurentami w eliminacjach. Dlatego nikt nie mógł liczyć na łatwy sukces.

Wszystkie mecze okazały się niezwykle zacięte. Sytuacja na parkiecie zmieniała się momentami jak w kalejdoskopie. Czujność szczególnie w defensywie trzeba było zachować przez wszystkie minuty poszczególnych spotkań.

W żadnym meczu bramkarz „dwójki” nie zdołał zachować czystego konta. Konkurenci nie oszczędzali obrońców, ale nie przeszkodziło to naszym graczom w odniesieniu końcowego sukcesu. Marsz po złoty medal powiatowego czempionatu rozpoczęli od wygranej 2:1 nad Szydłowem. Na listę strzelców wpisali się Jakub Szczepkowski i Kacper Wydra.

Potem był remis 2:2 ze mławską SP nr 3. Celnymi strzałami popisali się Dawid Miksza i Jakub Tworek. Taki wynik sprawił, że losy pierwszego miejsca rozstrzygnęły się w ostatniej kolejce. Nasi reprezentanci poradzili sobie z presją. Za sprawą hattricka autorstwa Jakuba Tworka pokonali 3:2 rówieśników ze Strzegowa.

Zespół SP nr 2 wystąpił na mistrzostwach w składzie: Patryk Jankowski, Łukasz Czaplicki, Jakub Szczepkowski, Marcin Rejniak, Dawid Miksza, Aleksander Bernatowski, Cezary Moszczyński, Rafał Kozłowski, Kacper Wydra, Dawid Olszewski, Jakub Tworek, Dawid Tejs i Wiktor Ogrodowczyk.

W poniedziałek 27 listopada reprezentacja SP nr 2 wystąpi jako mistrz powiatu mławskiego na mistrzostwach rejonu ciechanowskiego. Zawody zostaną rozegrane w Nowym Mieście.

Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500