Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bibliotekarze szkolą się w aktywnych formach pracy z czytelnikiem


21 listopada 2017 r. bibliotekarze powiatu mławskiego należący do sieci współpracy i samokształcenia wzięli udział w warsztatach „Aktywne formy pracy z czytelnikiem” zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Spotkanie poprowadziła już po raz drugi z naszą grupą Grażyna Sobieska–Szostakiewicz, superwizor Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZY. Uczestnicy spotkania otrzymali garść praktycznych wskazówek do wykorzystania w swojej codziennej pracy z czytelnikiem, przy czym każdą z propozycji mieli okazję „przećwiczyć” w trakcie zajęć. Zawarty na wstępie kontrakt grupowy, pozwolił na szybką integrację wszystkich uczestników .Bibliotekarze oraz inni nauczyciele biorący udział w szkoleniu poznali m.in. grę „łowcy autografów” oraz „porządki w bibliotece”. Poznali propozycję zajęć warsztatowych z nagrodzonymi przez specjalistów tekstami literackimi dla dzieci i młodzieży uwzględniającymi problemy systemu wartości.
Warsztaty odbyły się z inicjatywy koordynatora sieci bibliotekarzy powiatu mławskiego- Agaty Mierzwy (kierownika mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej).

źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500