Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bibliotekarze szkolą się w aktywnych formach pracy z czytelnikiem


21 listopada 2017 r. bibliotekarze powiatu mławskiego należący do sieci współpracy i samokształcenia wzięli udział w warsztatach „Aktywne formy pracy z czytelnikiem” zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Spotkanie poprowadziła już po raz drugi z naszą grupą Grażyna Sobieska–Szostakiewicz, superwizor Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZY. Uczestnicy spotkania otrzymali garść praktycznych wskazówek do wykorzystania w swojej codziennej pracy z czytelnikiem, przy czym każdą z propozycji mieli okazję „przećwiczyć” w trakcie zajęć. Zawarty na wstępie kontrakt grupowy, pozwolił na szybką integrację wszystkich uczestników .Bibliotekarze oraz inni nauczyciele biorący udział w szkoleniu poznali m.in. grę „łowcy autografów” oraz „porządki w bibliotece”. Poznali propozycję zajęć warsztatowych z nagrodzonymi przez specjalistów tekstami literackimi dla dzieci i młodzieży uwzględniającymi problemy systemu wartości.
Warsztaty odbyły się z inicjatywy koordynatora sieci bibliotekarzy powiatu mławskiego- Agaty Mierzwy (kierownika mławskiej filii Biblioteki Pedagogicznej).

źródło i fot. Biblioteka Pedagogiczna w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x