Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zaginął 39-letni Mariusz Piotrowski. Policja apeluje o pomoc


Płońska policja poszukuje 39-letniego Mariusza Piotrowskiego zam. Kroczewo. Mężczyzna w minioną środę wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.  Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.  

KSP Mława nabór

Mariusz Piotrowski lat 39 zam. Kroczewo gm. Załuski w środę 22 listopada br. ok. godz. 5:20  wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania, udając się na przystanek autobusowy w Kroczewie. Miał jechać autobusem do szpitala w Warszawie na badania, lecz do niego nie dojechał. Nie powrócił też do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodzina.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, proste i czarne. Oczy ma koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrany był w  koszulę w kratę, czarną, ortalionową kurtkę z kapturem i granatowe buty typu pantofle z czerwoną obwódką.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku  nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Mariusza Piotrowskiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,
2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

AKTUALIZACJA 27.11.2017:

Wczoraj popołudniu otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kompleksie leśnym niedaleko miejscowości Skarżyn dwóch spacerujących leśną drogą mężczyzn ujawniło zwłoki ludzkie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy Policji okazało się, że jest to ciało 39-letniego Mariusza Piotrowskiego – zaginionego w dniu 22 listopada br. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku. – informuje KPP Płońsk.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz