Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tenisiści na start. Kto obroni mistrzostwo?


Za nami premierowy turniej ósmej edycji Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. Emocji na starcie nie zabrakło. Pierwszymi liderami zostali Jakub Tomczykowski i Marek Kamiński.

KSP Mława nabór

Tomczykowski to najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu w kategorii do lat 15. Obronę tytułu zaczął od wygranej. Pokonał trzech konkurentów, w tym najgroźniejszego spośród całej stawki – Filipa Chmielewskiego. Pojedynek dwóch zawodników z Żurominka okazał się niezwykle zacięty. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, czyli w decydującym piątym secie.

W grupie open  o powtórnym sukcesie marzy Kamil Jurkiewicz. Mistrz poprzedniej odsłony imprezy zaczął od trzeciego miejsca. Komplet punktów zgarnął na inagurację Marek Kamiński. Tenisista z Sochocina pokonał w finale Pawła Szmila 3:1.

Następne zawody cyklu zostaną rozegrane w sobotę 25 listopada.

 Wyniki

Kategoria do lat 15: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Kacper Zaborowski

Kategoria open: 1. Marek Kamiński, 2. Paweł Szmil, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Marcin Łączyński, 5. Maciej Sieradzki, 6. Mirosław Krajewski, 7. Wojciech Pogorzelski, 8. Marcin Kacprzycki.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz