Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Ruszyła zimowa akcja zbiórki karmy dla psów w schroniskach


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”  we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie oraz szkołami z terenu Miasta Mława organizują zbiórkę darów dla zwierząt przebywających w schroniskach w Pawłowie i Napierkach pod hasłem „PRZYJAZNA SZKOŁA  DLA ZWIERZAKA”

Słoneczne ogrody Mława

Podczas akcji będą zbierane suche karmy, makarony, puszki przydatne zimą zwierzakom.

Zbiórka organizowana jest od dnia 20.11.2017r.  do 08.01.2018r.

Pamiętajmy, że każdy gest się liczy – zwierzęta  potrzebują właśnie naszej pomocy. Karmę można dostarczać również do MOPS w Mławie.

Źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy razem”

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
ceirk

schroniska dostają od gmin 5zł za zwierzaka (na utrzymanie) dziennie i jeszcze darmo mają dostać karmę???

reks

5 zł na zwierzaka dziennie to chyba niedużo. Do schroniska trafiają często zwierzęta po przejściach, wygłodzone, skatowane, schorowane.

Sis

Tobie lepiej by dali, prawda ?