Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystartowała V edycja Ligi Usługowej w bowling. Na czele tabel Barcontrol i Benex



W środę w Planecie ruszyła V już edycja Ligi branżowej. Do najsilniejszej w sezonie ligi stanęło 10 najlepszych drużyn z Mławy. Wśród nich są: Lubas Poliuretany, Barcontrol, Alka, Automyjnia, Trans-Beton, Benex, Ubojnia Uniszki, Baxtom, Betonmax oraz Eurocash. Rywalizacja potrwa do stycznia gdzie na jego początku rozegrane zostaną finały.

W grupie A Automyjnia Pawła Karpińskiego spotkała się Trans-Betonem Łukasza Pietrzaka. Ekipa z ulicy Granicznej pomimo gry  w osłabieniu pokonała nieznaczną przewagą punktów swoich rywali – brązowych medalistów ubiegłorocznej edycji. W drugim meczu wicemistrzowie sprzed roku Barcontrol pokonało Alkę Sławka Szerszenia 663 – 571.

W grupie B najlepiej zaprezentował się Benex ogrywając pewnie Eurocash 573 – 440. Drugi mecz między Ubojnią Uniszki, a Baxtomem zakończył się zdecydowaną wygraną Ubojnii 449 – 373.

Indywidualnie najlepiej rozpoczął grę Paweł Koronowski, który z wynikiem 235 punktów. Drugi jest Grzegorz Krysztofiak 182 punkty. Na trzecim miejscu uplasował się Grzegorz Kauwiński – 172 punkty.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x