Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzi chuligani zniszczyli domofon i rynny. Są już zatrzymani


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Mławscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Mławy, którzy uszkodzili domofon, rynny oraz zadaszenie wejścia do  posesji  przy ul. Powstańców Wielkopolskich.  Sprawców ustalili policjanci ogniwa patrolowo- interwencyjnego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 listopada. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Mławy w wieku 20 i 23 lat. Jak wynika z ustaleń, uszkodzili wideo domofon prywatnej posesji, weszli na zadaszenie, uszkodzili rynny.  22 listopada obaj usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo to grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

sprawa wycofana chłopacy poszli do dziewczyn a tu taka poryta wstyd

Anonimowo

ktos w koncu pisze o prewemcji ,to ciludzie wykonuja czarna najgorsza robote a o nich sie milczy brawo dla tych policjantow oby wiecej o was pisali