Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na początku grudnia ruszy w Mławie zbiórka żywności


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie już od wielu lat włącza się w ogólnopolską zbiórkę żywności organizowaną pod patronatem Banku Żywności w Ciechanowie. W tym roku 1 i 2 grudnia wolontariusze przeprowadzą zbiórkę w kilku sklepach w Mławie.

Żywność będzie zbierana przez wolontariuszy w dniach 1-2 grudnia 2017 r. w godzinach:

piątek od 10:00 do 19:30,

sobota od 09:00 do 17:00

w następujących sklepach w Mławie:

  • Lidl ul. Henryka Sienkiewicza 6
  • Kaufland ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 39
  • Biedronka ul. Os. Ks. Mazowieckich 14
  • Biedronka ul. Os. Młodych
  • Biedronka ul. Grzebskiego 29
  • Carrefour ul. Targowa
  • Tesco ul. Henryka Sienkiewicza 32

Podczas zakupów w sklepie spożywczym możemy kupić kilka produktów więcej i przekazać wolontariuszom Banku Żywności. Zachęcamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do zaangażowania się w akcję. Zebrane artykuły w postaci paczek trafią do osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych, korzystających z usług opiekuńczych.

źródło: MOPS/UMM

Zobacz także…

Szlachetna Paczka wystartowała również w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianin
Gość
mławianin

KONKURENCJA—–wolę już wspierać incjatywę SZLACHETNEJ PACZKI— a MOPS TO INSTYTUCJA FINANSOWANA z budżetu Miasta, powinna tak gospodarować środkami aby starczyło na paczki dla potrzebujących.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

To prawda, też nie ufam tej instytucji i mławskiej opiece społecznej, szczególnie po działaniach i wypowiedziach dyrektorki, pani K i jej stosunku do ludzi bezdomnych.

Mławianka
Gość
Mławianka

A może miała rację, ludziom trzeba dawać wędkę a nie gotową rybkę..Wszystko by chcieli mieć za darmo bez pracy, wolą na ławeczkach siedzieć za za robotę się nie wezmą.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

MOPS nie daje wędki, MOPS daje rybkę

sołtys
Gość
sołtys

Jakoby uruchomienie kolejnej łaźni stwarzało sprzyjające warunki do rozwoju bezdomności… i mieszkania na ulicy, a to już jest niezgodne z ustawą, bo przecież celem gminy jest przeciwdziałanie bezdomności?

Mławianka
Gość
Mławianka

Tylko,że MOPS też się zajmuje szlachetną paczką 🙂

Jarząbek
Gość
Jarząbek

MOPS może i bierze udział w akcji „Szlachetna Paczka”, ale nie jest jej organizatorem