Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrz wygrywa, wicemistrz przegrywa. Hat-trick Szwarca


Druga kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu nie była już tak udana dla Oldboyów. O ile w ofensywie wicemistrzowie z poprzedniego sezonu spisywali się bez zarzutu, to obrona była dziurawa jak dobry ser szwajcarski. Skwapliwie skorzystali na tym reprezentanci FC Kępa.


Wbili jednemu z faworytów do zwycięzca aż pół tuzina goli. Trzy z nich zapisał na swoje konto Dawid Szwarc, dwa Nataniel Żółtowski, jeden Artur Wałowski. Konkurenci odpowiedzieli dubletami – po dwa razy na listę strzelców wpisali się Maciej Rogalski i Andrzej Karpiński.

Mimo prestiżowego zwycięstwa FC Kępa nie przebiła się jeszcze na fotel lidera. Dotychczasowy przodownik Drin Team okazał się gorszy od Mława Team. O wyniku przesądził celny strzał Michała Goliana. Przegrany spadł z pierwszego miejsca na czwarte. Na czoło stawki przebiło się Zielone Miasto. Debiutantów z Czaplicki Team rozbili aż 7:0 – bramki zdobyli Maciej Materski (2), Sławomir Folga (2), Wojciech Gabryelski, Michał Smoliński i Robert Smoliński.

W identycznym wymiarze Zielone Miasto rozbiło Spartę. Krzysztof Stępka zaliczył aż pięć trafień, po jednym dołożyli Mateusz Sokół i Kamil Gorzechowski. W ostatnim meczu mistrzowie z Jokera pokonali Easy Net. Celnymi strzałami w tym starciu popisali się Michał Krysztofiak (Easy Net), Sławomir Grablewski, Jarosław Krystkiewicz i Karol Roniewicz (Joker).

Trzecia kolejka odbędzie się w czwartek 23 listopada. Oto zestaw par: FC Kępa – Easy Net, Marco – Czaplicki Team, Joker – Sparta, Drin Team – Oldboye, Zielone Miasto –  Mława Team.

II kolejka (16 listopada): Sparta – Marco 0:7, Czaplicki Team – Zielone Miasto 0:7, Mława Team – Drin Team 1:0, Oldboy – FC Kępa 4:6, Easy Net – Joker 1:3

Klasyfikacja snajperów: 5 – Krzysztof Stępka (Marco), Dawid Szwarc (FC Kępa), 4 – Łukasz Manelski (Sparta), Maciej Rogalski, Andrzej Karpiński (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x