Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Jesienna opowieść” dla przedszkolaków z MPS nr 3


Najmłodsze dzieci w naszym przedszkolu odwiedził Teatr Form Niezależnych Państwa Kurzunowicz z Olsztyna w przedstawieniu teatrzyku  pt: „Jesienna opowieść”. Jest to historia o małym jeżyku, który nie chce ułożyć się do snu zimowego jak pozostali członkowie Jeżowej Rodziny. Jeżyk jeszcze nie wie, że najlepiej i najbezpieczniej jest w domu u mamy i taty. Perypetie małego jeżyka skłaniają do refleksji, że najbezpieczniejsze miejsca to rodzinny dom, przedszkole, szkoła. Tu jest nam ciepło i przytulnie. Dzieci z zachwytem oglądały  przygody małego jeżyka i na koniec opowieści wszyscy razem zaśpiewali, że jak jest nam smutno to zawsze możemy: „Przytulić się do mamy, do taty i do pani…”.

KSP Mława nabór

Źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz