Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Jesienna opowieść” dla przedszkolaków z MPS nr 3


Najmłodsze dzieci w naszym przedszkolu odwiedził Teatr Form Niezależnych Państwa Kurzunowicz z Olsztyna w przedstawieniu teatrzyku  pt: „Jesienna opowieść”. Jest to historia o małym jeżyku, który nie chce ułożyć się do snu zimowego jak pozostali członkowie Jeżowej Rodziny. Jeżyk jeszcze nie wie, że najlepiej i najbezpieczniej jest w domu u mamy i taty. Perypetie małego jeżyka skłaniają do refleksji, że najbezpieczniejsze miejsca to rodzinny dom, przedszkole, szkoła. Tu jest nam ciepło i przytulnie. Dzieci z zachwytem oglądały  przygody małego jeżyka i na koniec opowieści wszyscy razem zaśpiewali, że jak jest nam smutno to zawsze możemy: „Przytulić się do mamy, do taty i do pani…”.


Źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x