Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już pierwszaki wiedzą, że palenie jest niezdrowe


Dzieci z klasy IA Szkoły Podstawowej nr 7 doskonale wiedzą  co to jest zdrowie i od czego zależy. Dzień 16 listopada jest międzynarodowym Dniem Rzucania Palenia. Była więc  okazja do tego, aby o zdrowiu porozmawiać.


Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zdrowie zależy od właściwego odżywiania, ruchu na świeżym powietrzu, higieny ciała oraz badań u lekarza. Zdrowiu szkodzi bardzo palenie papierosów, zażywanie narkotyków i dopalaczy oraz picie alkoholu – dzieci naprawdę to wiedzą.Zainspirowani rozmową uczniowie zaczęli rysować, wycinać i kleić. Powstał wspólny plakat pod hasłem  Nasze zdrowie jest w naszych rękach.Dbajmy o zdrowie, bo to skarb największy  każdego z nas.Z uśmiechem więc życzymy wszystkim zdrówka.

źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x