Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Już pierwszaki wiedzą, że palenie jest niezdrowe


Dzieci z klasy IA Szkoły Podstawowej nr 7 doskonale wiedzą  co to jest zdrowie i od czego zależy. Dzień 16 listopada jest międzynarodowym Dniem Rzucania Palenia. Była więc  okazja do tego, aby o zdrowiu porozmawiać.

KSP Mława nabór

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zdrowie zależy od właściwego odżywiania, ruchu na świeżym powietrzu, higieny ciała oraz badań u lekarza. Zdrowiu szkodzi bardzo palenie papierosów, zażywanie narkotyków i dopalaczy oraz picie alkoholu – dzieci naprawdę to wiedzą.Zainspirowani rozmową uczniowie zaczęli rysować, wycinać i kleić. Powstał wspólny plakat pod hasłem  Nasze zdrowie jest w naszych rękach.Dbajmy o zdrowie, bo to skarb największy  każdego z nas.Z uśmiechem więc życzymy wszystkim zdrówka.

źródło i fot. SP nr 7

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz