Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Finisz Korony wart podium, triumf Konopianki na koniec


Słoneczne ogrody Mława

Emocje związane ze zmaganiami w rundzie jesiennej dobiegły końca. Zespoły walczące na szczeblu ligi okręgowej i A-klasy rozegrały ostatnie spotkania w pierwszej części sezonu. Najwyżej spośród naszych ekip finiszowała Korona Szydłowo.

Gracze prowadzeni przez Włodzimierza Gorczycę przezimują na trzeciej pozycji. Teoretycznie pościg za liderem z Żuromina jest możliwy, ale raczej skupią się na utrzymaniu obecnie zajmowanej pozycji. W ostatnim meczu nie dali żadnych szans konkurentom z Krasnego. Wbili Iskrze aż pół tuzina trafień. Hat-tricka skompletował Paweł Podlewski

Pozostali nasi reprezentanci w okręgówce powalczą na wiosnę o utrzymanie. Strzegowianie polegli w Nasielsku, a Wieczfnianka w Nowym Mieście. Gracze z Wieczfni Kościelnej walczyli – po godzinie gry remisowali 1:1 z Soną (trafienie Kamila Rutkowskiego) – niestety finisz należał do przeciwników z powiatu płońskiego.

Podobny cel będzie towarzyszył w rundzie rewanżowej naszym drużynom w A-klasie. Ostatni w tabeli Żak Szreńsk zanotował w trzynastej serii wysoką przegraną. Poległ 2:7 – gole strzelili Paweł Rudnicki i Kamil Piskorski. Konopianka jest trzynasta, ale przynajmniej kończy rok wygraną. Na własnym terenie zawodnicy Leszka Geska okazali się lepsi od wyżej notowanego Kurpika Kadzidło. Strzelili cztery gole – na listę strzelców wpisali się Mikołaj Romanowski, Daniel Lis, Łukasz Jarzynka i Krystian Zając.

Liga okręgowa

Żbik Nasielsk – GKS Strzegowo 8:2

Sona Nowe Miasto – Wieczfnianka Wieczfnia 3:1

Iskra Krasne– Korona Szydłowo 2:6

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki rundy jesiennej: Wkra S. – Nadnarwianka 0:1, Orzyc – Wkra Ż. 2:8, Tęcza – Wkra B. 2:4, Makowianka – Ostrovia 2:0, Troszyn – Mazowsze 3:3,

 

A-klasa

Konopianka Konopki – Kurpik Kadzidło 4:2

Żak Szreńsk – Rzekunianka Rzekuń 2:7

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki rundy jesiennej: Jutrzenka – Wąsewo 2:0, Korona – Orzeł 3:5, Bartnik – PAF 4:3, Boruta – Świt 1:0, Kryształ – GKS 3:1.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500