Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W „siódemce” są grzeczni i bezpieczni


Grzeczny = bezpieczny – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 7 została przeprowadzona akcja poświęcona bezpieczeństwu dziecka w szeroko pojętym aspekcie oddziaływania. Jej  adresatami są uczniowie klas I – III. To spotkanie to kolejny, choć nie ostatni  już punkt projektu.

KSP Mława nabór

Projekcje krótkich filmów prewencyjnych połączone z fachowym, czytelnym przekazem ekspertów z pewnością podniosły poziom wiedzy, a także zmobilizują naszych uczniów do przewidywania konsekwencji, które mogą spowodować inicjowane przez dzieci zabawy i zachowania. Już wygląd służbowych mundurów naszych gości budził respekt, szacunek i podziw wśród dzieci. Dowiedzieliśmy się, jak radzić sobie z emocjami, zwłaszcza tymi, które bywają przyczyną niewłaściwych zachowań wśród dzieci i jak troszczyć się o bezpieczeństwo własne i innych.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: burmistrz Sławomir Kowalewski, Urszula Sumeradzka – psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, przedstawiciele służb ratowniczych – zespół ratowników z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, ratownik z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie oraz grupa zawodowych strażaków . Nie zabrakło też funkcjonariuszek Komendy Powiatowej Policji oraz strażnika Straży Miejskiej w Mławie.

Źródło i fot. SP nr 7

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz