Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

21 listopada. ZTZZ zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”, który odbędzie się 21 listopada br. (wtorek) o godz. 18.00 w Pizzerii Joker, przy ul. Reymonta.


W ramach obchodów związanych z ustanowionym przez Radę Miasta Mława okiem 2017 Rokiem Sary Lipskiej Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zorganizował planer malarski. Wzięli w nim udział: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Joanna Rodowicz, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska, Andrzej Walasek, Piotr Żółkiewski. W katalogu poplenerowym znalazły się także prace ś.p. Stanisława Osieckiego.

We wtorek, 21 listopada odbędzie się wernisaż wystawy. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach pracy pizzerii. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

zdj. na plakacie – portret Sary Lipskiej autorstwa Zdzisława Kruszyńskiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x