Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

21 listopada. ZTZZ zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Śladami Sary Lipskiej”, który odbędzie się 21 listopada br. (wtorek) o godz. 18.00 w Pizzerii Joker, przy ul. Reymonta.

KSP Mława nabór

W ramach obchodów związanych z ustanowionym przez Radę Miasta Mława okiem 2017 Rokiem Sary Lipskiej Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zorganizował planer malarski. Wzięli w nim udział: Jan Chądzyński, Janusz Grzegorczyk, Jerzy Jasiński, Wiesław Kiwit, Zdzisław Kruszyński, Joanna Rodowicz, Beata Sobieraj, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska, Andrzej Walasek, Piotr Żółkiewski. W katalogu poplenerowym znalazły się także prace ś.p. Stanisława Osieckiego.

We wtorek, 21 listopada odbędzie się wernisaż wystawy. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach pracy pizzerii. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

zdj. na plakacie – portret Sary Lipskiej autorstwa Zdzisława Kruszyńskiego

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz